Nowa kampania „Ponadczasowe hity budowlane” producenta chemii budowlanej FAST zaskakuje i bawi. W oryginalny sposób nawiązuje do legendarnych okładek płyt muzycznych. W rolę głównych bohaterów wcielili się żużlowcy zielonogórskiego Falubazu.

Na okładkach inspirowanych znanymi albumami, takimi jak Nevermind Nirvany, Abbey Road The Beatles, Wish You Were Here Pink Floyd i Purple Rain Prince’a wystąpili Jarosław Hampel, Jan Kvech, Rasmus Jensen oraz Przemysław i Piotr Pawliccy.

Kampania prowadzona jest online i offline. W sieci można zobaczyć grafiki z żużlowcami w niecodziennych odsłonach, a wielkoformatowe banery pojawiły się w najbardziej rozpoznawalnych miejscach Zielonej Góry. Nowa kampania jest elementem spójnej strategii, która obejmuje również m. in. długofalową współpracę z nowymi, lokalnymi dystrybutorami oraz działalność w mediach społecznościowych.

Muzyka, żużel i budowa to zgrane trio. – mówi Daniel Sełeszczuk, dyrektor marketingu FAST. – Chcieliśmy stworzyć kampanię, która będzie nie tylko efektowna, ale również angażująca dla lokalnej społeczności. Wierzymy, że połączenie kultowych albumów muzycznych i cenionych od lat materiałów budowlanych z żużlem, który jest tak popularny w Zielonej Górze wzmocni rozpoznawalność marki.

Zeszłoroczna kampania filmowa FAST – Akcja! spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem. Już po kilku godzinach m. in. Powrót do gładkości i Leon Fachowiec uzyskali setki udostępnień w mediach społecznościowych stając się viralem. FAST to polski producent chemii budowlanej, m. in. farb, tynków, systemów ociepleń. Firma jest częścią Grupy Rockwool.

Oryginały:

Kampania reklamowa:Fotografia: TaJo Photography
Kreacje graficzne: Dorota Drewka, Grzegorz Gembara
Kontakt dla mediów: Katarzyna Pawiłojć, tel: 661 952 088, [email protected]