DRUŻYNY:
Betard Sparta Wrocław
Motor Lublin
Moje Bermudy Stal Gorzów
Fogo Unia Leszno
Eltrox Włókniarz Częstochowa
eWinner Apator Toruń
ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz
Arged Malesa Ostrów Wlkp.

W części zasadniczej sezonu każda z drużyn spotykać będzie się z każdym przeciwnikiem dwukrotnie, po jednym razie na torze własnym i przeciwnika. Część finałowa rozgrywana będzie w systemie pucharowym z udziałem dwóch najlepszych drużyn.

CZĘŚĆ ZASADNICZA

1. kolejka – 26 kwietnia

Eltrox Włókniarz Częstochowa – Fogo Unia Leszno
Arged Malesa Ostrów – ZOOleszcz GKM Grudziądz
Betard Sparta Wrocław – Apator Toruń
Moje Bermudy Stal Gorzów – Motor Lublin

2. kolejka – 3 maja

Motor Lublin – Eltrox Włókniarz Czestochowa
ZOOleszcz GKM Grudziądz – Betard Sparta Wrocław
Apator Toruń – Arged Malesa Ostrów
Fogo Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów

3. kolejka – 10 maja

Motor Lublin – ZOOleszcz GKM Grudziądz
Arged Malesa Ostrów – Eltrox Włókniarz Częstochowa
Betard Sparta Wrocław – Fogo Unia Leszno
Moje Bermudy Stal Gorzów – Apator Toruń

14 maja – termin rezerwowy

4. kolejka – 17 maja

Eltrox Włókniarz Częstochowa – Betard Sparta Wrocław
ZOOleszcz GKM Grudziądz – Moje Bermudy Stal Gorzów
Apator Toruń – Motor Lublin
Fogo Unia Leszno – Arged Malesa Ostrów

5. kolejka – 24 maja

Motor Lublin – Fogo Unia Leszno
ZOOleszcz GKM Grudziądz – Apator Toruń
Betard Sparta Wrocław – Arged Malesa Ostrów
Moje Bermudy Stal Gorzów – Eltrox Włókniarz Częstochowa

31 maja – termin rezerwowy

6. kolejka – 7 czerwca

Eltrox Włókniarz Częstochowa – ZOOleszcz GKM Grudziądz
Arged Malesa Ostrów – Motor Lublin
Betard Sparta Wrocław – Moje Bermudy Stal Gorzów
Fogo Unia Leszno – Apator Toruń

7. kolejka – 14 czerwca

Motor Lublin – Betard Sparta Wrocław
ZOOleszcz GKM Grudziądz – Fogo Unia Leszno
Apator Toruń – Eltrox Włókniarz Częstochowa
Moje Bermudy Stal Gorzów – Arged Malesa Ostrów

8. kolejka – 21 czerwca

Eltrox Włókniarz Częstochowa – Apator Toruń
Arged Malesa Ostrów – Moje Bermudy Stal Gorzów
Betard Sparta Wrocław – Motor Lublin
Fogo Unia Leszno – ZOOleszcz GKM Grudziądz

9. kolejka – 28 czerwca

Motor Lublin – Arged Malesa Ostrów
ZOOleszcz GKM Grudziądz – Eltrox Włókniarz Częstochowa
Apator Toruń – Fogo Unia Leszno
Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław

10. kolejka – 5 lipca

Eltrox Włókniarz Częstochowa – Moje Bermudy Stal Gorzów
Arged Malesa Ostrów – Betard Sparta Wrocław
Apator Toruń – ZOOleszcz GKM Grudziądz
Fogo Unia Leszno – Motor Lublin

11. kolejka – 12 lipca

Motor Lublin – Apator Toruń
Arged Malesa Ostrów – Fogo Unia Leszno
Betard Sparta Wrocław – Eltrox Włókniarz Częstochowa
Moje Bermudy Stal Gorzów – ZOOleszcz GKM Grudziądz

19 lipca – termin rezerwowy

12. kolejka – 26 lipca

Eltrox Włókniarz Częstochowa – Arged Malesa Ostrów
ZOOleszcz GKM Grudziądz – Motor Lublin
Apator Toruń – Moje Bermudy Stal Gorzów
Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław

13. kolejka – 2 sierpnia

Eltrox Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin
Arged Malesa Ostrów – Apator Toruń
Betard Sparta Wrocław – ZOOleszcz GKM Grudziądz
Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno

9 sierpnia – termin rezerwowy

14. kolejka – 16 sierpnia

Motor Lublin – Moje Bermudy Stal Gorzów
ZOOleszcz GKM Grudziądz – Arged Malesa Ostrów
Apator Toruń – Betard Sparta Wrocław
Fogo Unia Leszno – Eltrox Włókniarz Częstochowa

23 sierpnia – termin rezerwowy

CZĘŚĆ FINAŁOWA

Finał – 30 sierpnia
Finał (rewanż) – 6 września

13 września – termin rezerwowy