Dziś, niedziela 14 września tor speedrowerowy w Ostrowie Wlkp. będzie areną rywalizacji w Otwartych Mistrzostwach Ostrowa Wlkp. Organizatorzy zaplanowali zmagania w czterech kategoriach: u8, u12, u15 oraz amator. Ze względu na prognozowane opady deszczu istniało realne zagrożenie rozegrania tych zawodów. Dziś rano oficjalnie potwierdzono, iż zawody odbędą się zgodnie z planem.
Początek zawodów zaplanowano na godzinę 11. Zawodnicy będą startować wg następującego harmonogramu:
godz. 11:00 – kategoria U8
godz. 12:45 – kategoria U12
godz. 14:00 – kategoria U15 i amator
Zgłoszenia przyjmowane były do piątku 12 września br. Organizatorzy zapraszają do odwiedzenia tego dnia toru speedrowerowego w Ostrowie Wlkp.
Na mistrzostwa do Ostrowa Wlkp wybiera się silna grupa zawodników z wrocławskiej Szarży. Na torze zobaczymy następujących zawodników:
U8
– Sebastian Wrona
– Kamil Matuszak
– Liwiusz Olszewski
– Wojciech Stempień
– Aaron Szymański
– Jan Malewski
– Kajetan Wilczyński
U12
– Dominik Matuszak
– Tomasz Góral
U15
– Wojciech Kowalski








