Trener Betard Sparty Wrocław ze stoickim spokojem przyjął wyniki spotkań sparingowych Betard Sparty z Motorem Lublin. Wszyscy doskonale zdają sobie sprawę, że to początek sezonu i zawodnicy poszukują jak najlepszych rozwiązań. Widać, że Motor Lublin już jest w dobrej formie, na tym etapie przygotowań do sezonu.

Oto co powiedział klubowym mediom Dariusz Śledź po obu przedsezonowych meczach z Motorem Lublin:

Cieszę się, że udało się odjechać oba sparingi z Motorem. Motor to silny rywal. Były to bardzo dobre spotkania. Dobry sprawdzian przed zbliżająca się ligą. Jak widać, Lublinianie są w dobrej. My – co pokazały te spotkania – mamy jeszcze rezerwy. Możemy być mocniejsi.

Oczywiście do rozpoczęcia ligi jeszcze trochę czasu. Przed nami jeszcze kolejne dwa spotkania sparingowe co bardzo cieszy, bo zawodnicy ciągle szukają. Szukają optymalnych ustawień. Szukają optymalnych silników, co ważne bo jest tu ciągle rotacja. Ale generalne nie jest źle.

Są zimne noce, zdarzają się przymrozki i to utrudnia nam optymalne przygotowanie toru. Musimy się dostosowywać do tego. I uczymy się tych warunków.

Generalnie pogoda jest łaskawa. Bywa zimno, bywa ciepło, ale jest OK. Jesteśmy super zadowoleni.