Damian Wojczyński to nie tylko świetny zawodnik Szarży. Jak powszechnie wiadomo jest także fachowcem jeśli chodzi o rowery, a szczególnie te do ścigania się na torze. Popularny Żelek w bieżącym sezonie zajmuje się serwisem sprzętu Szarżaków. Niedawno wystąpił jako lider projektu WBO z propozycją wybudowania nowego toru speedrowerowego we Wrocławiu. Ale to nie wszystko. Dzięki niemu warunki wokół toru przy K1 znacznie się poprawiły. Poniżej prezentujemy wpis Damiana z jego mediów społecznościowych:

Lubię otaczać się ludźmi z pasją, którzy nie przeliczają wszystkiego na $$. Od kilku lat w tle sprzętowo wspiera mnie między innymi sklep rowerowy z Wrocławia, który w zamian nie oczekuje absolutnie żadnej reklamy ani rozgłosu. Jego właścicielowi wystarczy świadomość, że to co oferuje jest właściwie wykorzystanie.
Wczoraj dzięki tej współpracy na tor trafił stojak rowerowy, a w przyszłym tygodniu planowany jest drugi. Dzięki temu komfort w parkingu znacznie się poprawi.
Jak wiecie sytuacja na Sępolnie nie należy do łatwych. Cała infrastruktura towarzysząca musi być przenośna i usunięta niezwłocznie po zawodach. To jeden z jej nowych elementów.
Dzięki Radek !

A my jak i cała Szarża Wrocław – dziękujemy ci Żelek!