Damian Natoński, dyrektor sportowy i zawodnik Szarży Wrocław udowadnia, że ma ogromne serce nie tylko podczas walki na speedrowerowym torze.

Ostatnio w swoich mediach społecznościowych zaangażował się w zbiórkę pieniędzy na leczenie, rehabilitację oraz sprzęt medyczny dla Julii Szott. Zawodnika rateli w tym przedsięwzięciu wspiera niezawodny MPI serwis.

Informacja o pomocy dla małej Julki w mediach społecznościowych Damiana Natońskiego:

‼️POTRZEBNA POMOC NA LECZENIE, REHABILITACJĘ ORAZ SPRZĘT MEDYCZNY DLA JULII SZOT‼️

https://www.siepomaga.pl/julia-szot

W 21. dobie życia u Julii doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Zatrzymanie krążenia to zatrzymanie akcji serca i oddechu, które w konsekwencji doprowadza do niedotlenienia, poważnych uszkodzeń mózgu, a nawet śmierci!

W związku z tym wspólnie z MPI serwis stworzyliśmy kalendarz📆 na 2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣rok. Kalendarz będzie można zakupić w cenie 40 zł (w tym koszt wysyłki ,możliwy również odbiór osobisty). Każdy kto chciałby pomóc serdecznie zachęcamy do kupna kalendarza. Całą kwotę ze sprzedaży przeznaczymy na leczenie małej Julki.

Kalendarz składa się z trzynastu stron. Wszyscy zainteresowani pomocą oraz kupnem kalendarza prosimy o wysłanie wiadomości prywatnej. Z góry dziękujemy🙏🙂

Kalendarz stworzony wspólnie przez Damiana Natońskiego i MPI serwis: