W połowie stycznia w artykule Damian Natoński – sie pomaga! pisaliśmy o pięknym geście zawodnika Szarży Wrocław. Damian postanowił wesprzeć chorą Julkę. Przy pomocy niezawodnego MPI serwis wydał kalendarz na bieżący i rok i wszystkie środki uzyskane ze sprzedaży terminarza postanowił przekazać na leczenie, rehabilitację oraz sprzęt medyczny dla Julii Szott.

Na stronie Damiana Natońskiego poinformowano o finale akcji zbierania pieniędzy dla Julki. Możemy tam przeczytać:

CZAS NA PIERWSZĄ DOBRĄ WIADOMOŚCI W TYM TYGODNIU ☺️Dzisiaj przekazaliśmy pieniądze💰💸które udało nam się zebrać z sprzedanych kalendarzy🗓️. Dzięki Wam mogliśmy przekazać rodzicom Julki kwotę w wysokości 7️⃣5️⃣0️⃣ zł na Razem dla Julki Szot- licytacje na rehabilitację i dalsze leczenie❗Mała Julia👶 robi coraz większe postępy i dzielenie walczy💪, z czego bardzo się cieszymy i trzymamy kciuki, aby z każdym kolejnym dniem było już tylko lepiej ✊.My z całego ❤️ chcielibyśmy podziękować wszystkim ludziom którzy zdecydowali się na zakupienie kalendarza i dołożenie swojej cegiełki🧱 w celach charytatywnych. Dziękujemy 🤗

Damianowi gratulujemy zaangażowanie w pomoc chorej Julce. Jeszcze raz udowodnił, że podobnie jak na speedrowerowym torze, tak i w życie ma wielkie serce.

Dziękujemy Damian.