Koniec sezonu to czas przemyśleń i analiz tego co się wydarzyło. To także czas na podsumowanie osiągnięć oraz na podziękowanie wszystkim tym, którzy wspierali zawodników, drużyny w minionym roku.

Nie inaczej postąpił Damian Natoński. Zawodnik Aquapark Szarży Wrocław po zawodach w Rybniku udał się do Korwinowa koło Częstochowy, by podziękować za wsparcie w sezonie 2022 firmie BRAMYDUDEK którą z powodzeniem zarządza bardzo lubiany w środowisku speedrowerowym zawodnik PKS Victoria Poczesna Arkadiusz Dudek.

Jak napisał Damian: Arek zawsze wykazuję chęć pomocy nie tylko w kwestii sportowej, ale i prywatnie, gdy czegoś potrzebuję zawsze stara się stanąć na wysokości zadania za co bardzo go cenię i szanuję. Na co dzień Arkadio jest ojcem dwójki dzieci Zuzanny oraz Błażeja. Wraz z żoną Moniką prowadzą spokojne i szczęśliwe życie w pod częstochowskiej miejscowości.

BRAMYDUDEK Arkadiusz Dudek działa w branży Bramy i ogrodzenia. Siedziba firmy znajduje się przy ulicy Stacyjnej 9 w Korwinowie. W ofercie jaką oferuję firma znajdziecie m.in.
-bramy ogrodzenia
-systemy ogrodzeń
-furtki
-bramy i furtki
-furtki ogrodzeniowe
-bramy wjazdowe
-bramy ogrodzenia furtki
-bramy skrzydłowe
-bramy przesuwane
-bramy przesuwne
-montaż ogrodzeń
-bramy dwuskrzydłowe

Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom BRAMYDUDEK Arkadiusz Dudek, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów. Serdecznie polecam 😉

Oczywiście w sezonie 2023 #Jedziemydalej razem z BRAMYDUDEK z czego bardzo się cieszę.

Zdjecie: media społecznościowe Damian Natoński Cycle Speedway Rider