For Nature Solutions Apator w dzisiejszym meczu o brązowy medal z zielona-energia.com Włókniarzem Częstochowa broni dwupunktowej zaliczki z pierwszego meczu w Toruniu.  

Dwa tygodnie temu na MotoArenie Jack Holder odjechał mecz sezonu. Dla Australijczyka mecz o brązowy medal będzie najprawdopodobniej ostatnim w barwach For Nature Solutions Apatora. Jeśli goście marzą o zdobyciu brązowego krążka w rozgrywkach o drużynowe mistrzostwo Polski w tym sezonie , to każdy z seniorów musi pojechać na wysokim poziomie, zwłaszcza Holder, który do tej pory zawodził najczęściej.

Gospodarze mają do odrobienia tylko dwa punkty z meczu w Toruniu. I to oni wydają się być faworytem do trzeciego miejsca w PGE Ekstralidze w tym sezonie.

Trener Lech Kędziora postawił na sprawdzone zestawienie. Manewrowanie zmianami podczas meczu ułatwia gospodarzom bardzo silna formacja młodzieżowa.  

Trener Robert Sawina dokonał dwóch zmian w stosunku do pierwszego spotkania tych drużyn W Toruniu. Robert Lambert, Patryk Dudek oraz juniorzy zostali zamienieni numerami startowymi.

Jakim rezultatem zakończy się potyczka pod Jasną Górą? Tego nie wiemy. Ale jedno jest pewne. Kibiców na stadionie w Częstochowie zasiądzie na trybunach więcej niż w Toruniu.

Awizowane składy na mecz o brązowy medal:

APATOR:
1. Patryk Dudek
2. Jack Holder
3. Paweł Przedpełski
4. z/z
5. Robert Lambert
6. Krzysztof Lewandowski
7. Mateusz Affelt

WŁÓKNIARZ:
9. Leon Madsen
10. Bartosz Smektała
11. Kacper Woryna
12. Jonas Jeppesen
13. Fredrik Lindgren
14. Mateusz Świdnicki
15. Jakub Miśkowiak

Początek spotkania: sobota, 24 września, godz. 19:15. Transmisja Eleven Sports 1.