Czterokrotny mistrz świata gra z orkiestrą Owsiaka!

Przed nami 31 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, od samego początku organizowanej przez Jurka Owsiaka. Wiele osób ze świata sportu, czy polityki wspierało charytatywną zbiórkę na rzecz osób najbardziej potrzebujących pomocy.

Tematem zbiórki pieniędzy w bieżącym roku jest walka z sepsą. Zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy – oto cel zbliżającego się 31. Finału WOŚP. Po raz pierwszy w historii Orkiestry zakupione urządzenia posłużą nie określonej grupie wiekowej pacjentów, ale wszystkim, którzy tego sprzętu będą potrzebować. Tradycyjna kwesta na ulicach odbędzie się 29 stycznia, ale już w grudniu cel akcji wspierać będzie można poprzez rozmaite kanały elektroniczne i udział w imprezach zamkniętych organizowanych przez Sztaby.

Jedną z takich możliwości są aukcje na allegro. I właśnie na tej platformie sprzedażowej zdecydował się wesprzeć WOŚP czterokrotny indywidualny mistrz świata na żużlu, a obecnie członek sztabu trenerskiego Betard Sparty Wrocław – Amerykanin Greg Hancock.

Grin przekazał na licytację kevlar, w którym startował w cyklu Speedway Grand Prix w 2015 roku. Dodatkowo zwycięzca licytacji  otrzyma od mistrza świata osobiste podziękowania albo w formie spotkania online, albo w postaci filmu nagranego przez Hancocka.

Oto co przekazał Greg Hancock do wszystkich, którzy wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy:

Cześć.Jestem Greg Hancock, czterokrotny mistrz świata na żużlu. Razem z Reeko przekazujemy mój kombinezon z 2015 roku na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W 2015 roku współpracowałem z Reeko na rzecz ochrony środowiska. Wtedy zaprojektowaliśmy ten kombinezon na zawody odbywające się tamtego roku. Teraz przekazujemy go na aukcję by zebrać pieniądze na szczytny cel. Zawsze wspierałem Reeko i ich działania na rzecz ochrony środowiska takie jak segregacja odpadów, unikanie niepotrzebnych opakowań i oczywiście ograniczanie użycia plastiku. Uważam także, że ważne jest by uczyć młodych ludzi o ochronie środowiska dla przyszłych pokoleń.
Więc pamiętajcie! Wchodźcie na aukcję i licytujcie! Ja niecierpliwie czekam, żeby przekazać kombinezon zwycięzcy. Więc do dzieła. Licytujcie!

Link do aukcji kevlaru Grega Hancocka:

https://allegro.pl/oferta/greg-hancock-zuzlowy-kombinezon-z-grand-prix-15-13129857234

Na chwilę obecną licznik zatrzymał się na kwocie 11.300 złotych.