Szarża Wrocław postanowiła zaprezentować swoją nową drużynę wydając kalendarz na 2021 r. W kalendarzu znaleźli się wszyscy zawodnicy Szarży, którzy będą występować w CS Superlidze oraz menadżer zespołu. Terminarz można zamówić na facebookowej stronie Szarży Wrocław.

Wrzesień – to Michał Szmaj
Michał jest menadżerem drużyny. Jako jedyny w ekipie rateli nie ma profilu na fb. Dobry kolega z toru zawodników Szarży rodem z Wrocławia – Macieja Ganczarka i Michała Szymańskiego. Swój wolny czas poświęca na speedrower, w charakterze zawodnika albo osoby odpowiedzialnej za zorganizowanie zajęć na torze. Michał to osoba bardzo pozytywnie nastawiona do otoczenia. Kiedy w 2004 r. za namową Macieja Ganczarka został menadżerem drugoligowej Sparty osiągnął z drużyną sukces awansując z ówczesnej drugiej do pierwszej ligi (dziś to superliga)

Data i miejsce urodzenia: 6.07.1980 Wrocław

Początek kariery: początek przygody że speedrowerem 1998 r.

Dotychczasowe kluby: 1998-2001 Sparta Wrocław

Największe osiągnięcia:
Finał MMPPK,
4 miejsce w DPP,
oraz jako menadżer awans ze Spartą z ówczesnej 2 ligi do 1 ligi speedrowera,
3 miejsce w 10 turniejowym Grand Prix Wrocławia 2020

Zainteresowania: Sport (żużel, skoki narciarskie ), jazda na rowerze, podróże, geografia świata

O Michale więcej można dowiedzieć się z przeprowadzonego z nim wywiadu: Nie przestajemy działamy dalej cz.1 oraz część 2.

A tak o pracy Michała w klubie wypowiada się prezes Adrian Kocur (Wiem, że osiągniemy sukces cz.3 wywiadu): Michał jest bardzo zaangażowany w klub. Wiadomo ma rodzinę, więc mi jest trochę łatwiej, ale gdyby nie on, to byłoby ciężko. Dlatego dziękuję mu, że jest. Wsparciem dla nas są również jego najbliżsi, którzy są z nami. Mamusia, Agata, Kasia i Paweł. Pomagają jak tylko mogą.