To miał być hit szóstej kolejki PGE Ekstraligi. Jeszcze na 45 minut niedzielnego spotkania (17 maja br.) na torze Stadionu Olimpijskiego leżała plandeka zabezpieczająca nawierzchnie przed opadami deszczu. Jednak żużlowcy obu drużyn nie zawiedli. Kibice obejrzeli świetne widowisko.
Ostatecznie gospodarze pokonali aktualnych drużynowych mistrzów Polski z Torunia 52-38.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego spotkania autorstwa Macieja Trubisza:








