W swoich mediach społecznościowych WTS przekazał bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich fanów żużla nie tylko we Wrocławiu.

Otóż właśnie podpisano kolejną trzyletnią umowę sponsorską ze sponsorem tytularnym drużyny żużlowej Sparty Wrocław.

Oto treść komunikatu: BUM! Najważniejsza umowa na najbliższy sezon już jest. Nawet na trzy najbliższe sezony. Betard pozostaje Sponsorem Tytularnym naszej drużyny do 2024 roku! Dziękujemy #WTS! #BetardSpartaWrocław #Betard2024

Gwarantuje to stabilność finansową wrocławskiemu klubowi na kolejne trzy lata. Sparta Wrocław w obecnym sezonie doznała tylko dwóch porażek i po sezonie zasadniczym zajęła pierwsze miejsce z dużą przewagą nad pozostałymi rywalami.

Pierwszym możnym i stabilnym sponsorem wrocławskiego żużla była telewizja satelitarna Polsat. To wówczas Sparta zdobyła swoje pierwsze tytułu drużynowych mistrzów Polski. Później przez długie lata wrocławski zespół sponsorowała firma Atlas, a Sparta zniknęła nawet z nazwy drużyny.

Po wygaśnięciu kontraktu z Atlasem, od 2010 r drużynę żużlową Sparty sponsoruje producent elementów prefabrykowanych dla budownictwa – firma Betard. I jak się okazało firma ta związała się z wrocławskim żużlem do 2024 r.

Od 2019 r Betard jest sponsorem głównym FIM Speedway Grand Prix rozgrywanej na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.