Zgodnie z ustaleniami jakich dokonano podczas ubiegłotygodniowych spotkań prezesa Szarży Adriana Kocura z rodzicami, 9 lutego w sali bankietowej na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu odbędzie się prezentacja ekipy SzarŻaków oraz seniorów rateli. Impreza będzie połączona, tak jak i podczas pierwszej prezentacji wrocławskiej drużyny, z balem karnawałowym.

O szczegółach wydarzenia poinformował na swojej stronie w mediach społecznościowych prezes Szarży Adrian Kocur:

Zgodnie z prośbami w imieniu swoim jak i Speedrower Szarża Wrocław mam przyjemność zaprosić na drugą w historii klubu prezentację drużyn (SzarŻaków i SENIORÓW), połączoną z balem karnawałowym. 💃🕺

Impreza odbędzie się już za 24 dni, a dokładnie 9 lutego. Miejscem tego wydarzenia ponownie będzie sala bankietowa na Stadionie Olimpijskim. 🏟️

Początek prezentacji przewidziany jest na godz. 19.00. Zaraz po tym kolacja, a mniej więcej w okolicach godziny 21.00 rozpocznie się karnawałowy bal, który potrwa do godzin nocnych.

Przygotowana jest pierwsza póla wejściówek na to wydarzenie w kwocie tylko 40 złotych od osoby, a w cenie prezentacja drużyny, ciepła kolacja, zimne przekąski, ciasta, napoje ciepłe i bezalkoholowe, a także zabawa taneczna.

Do 19 stycznia pierwszeństwo rezerwacji miejsc mają Wszyscy zawodnicy klubu, a także ich rodzice i rodzeństwo w przypadku żaków, a także partnerki, żony i dzieci w przypadku drużyny seniorskiej.

Od 20 stycznia w przypadku wolnej puli wejściówek trafią one do osób chcących wziąć udział w tym wydarzeniu.

ZAPRASZAM DO ZAPISÓW❗