For Nature Solutions Apator Toruń – zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa

Już dziś w niedzielę 11 września, w Toruniu miejscowy Apator podejmuje w pierwszym meczu o brązowy medal ekipę Włókniarza. Przed startem trwającego wciąż sezonu celem obu zespołów było miejsce na podium. Wiadomo więc, że komuś uda się to osiągnąć, choć różnie może ten sukces zostać odebrany.

Niewątpliwie dla obu drużyn brak awansu do finału był sporym rozczarowaniem, zważywszy na to, że po pierwszych meczach półfinałowych to one były w bardziej komfortowej sytuacji niż rywale. Torunianie jednak szybko pogodzili się z przegraniem dwumeczu z Motorem, natomiast atmosfera w Częstochowie uległa znacznemu pogorszeniu. Goście dzisiejszego meczu zupełnie nie spodziewali się porażki na własnym torze ze Stalą, przez co może być im ciężko zmotywować się na mecz o „tylko” brązowy medal. Poza tym w klubie już jest zamieszanie z legendą lwów Sławomirem Drabikiem, który odszedł z klubu. Na pewno nie wpływa to motywująco na żużlowców.

Goście na to spotkanie dokonali drobnej zmiany w składzie zamieniając numerami startowymi juniorów. W zespole Apatora z numerem 9 wystąpi Robert Lambert, który wczoraj w Speedway Grand Prix w Vojens zajął doskonałe drugie miejsce.

Składy na mecz w Toruniu:

APATOR:
9. Robert Lambert
10. Jack Holder
11. Paweł Przedpełski
12. Zastępstwo zawodnika
13. Patryk Dudek
14. Mateusz Affelt
15. Krzysztof Lewandowski

WŁÓKNIARZ:
1. Leon Madsen
2. Bartosz Smektała
3. Kacper Woryna
4. Jonas Jeppesen
5. Fredrik Lindgren
6. Jakub Miśkowiak
7. Mateusz Świdnicki

Początek meczu: niedziela 11 września, godz. 17:00. Transmisja Eleven Sports 2